Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: archandel.freepage.cz
Osobní stránka

Kdo jsem:Osobní stránka na adrese: archandel.freepage.cz

Kdo jsem

Vítám Vás na svých stránkách, zaměřených na duchovní tématiku, astrologii jako sebepoznávací metodu a reiki jako univerzální emocionální a fyzickou léčebnou metodu.

KDO JSEM a ČEMU SE VĚNUJI?

Není jednoduché odpovědět si na otázku kdo jsem, snad člověk, který se snaží chápat souvislosti, poznat sebe sama i své vztahy, zná vesmírné zákony a ví, že není jiné cesty, než se jimi řídit, věří na anděly, ve Vesmír, v to, že má zodpovědnost za každý svůj krok, protože všichni jedno jsme, ví, jakou moc má síla myšlenky a také síla tvořivosti lidské duše. Život je nekončící soubor zkoušek, čas neexistuje, je jen přítomný okamžik, který se musí využít se záměrem lásky. Ve všem co dělám, ve všem co tvořím, co dávám, co přijímám. ZA VŠECHNO DĚKUJI!

Jmenuji se Veronika Matějková, narodila jsem se v horkém červencové dni roku 1981, v okamžiku, kdy na obloze vycházelo Slunce. Možná díky tomu jsem celoživotní ranní ptáče. Mám ráda hudbu, jsem vděčná za inspiraci od druhých lidí, za vztahy, které mě neustále učí, ale mám také ráda svou samotu, kterou potřebuji pro regenaraci sil.

Jsem maminka dvou kluků (2006 a 2008), kteří mě momentálně učí trpělivosti, sebeovládání a velkému množství jiných vlastností a schopností.

Astrologií se zabývám od roku 1997. V roce 1999 jsem získala osvědčení ve škole Humanistické a transpersonální astrologie Pavla Turnovského.

První zasvěcení do reiki proběhlo v roce 2008. Od ledna 2010 působím jako mistr učitel usui reiki. Zabývám se také automatickou kresbou, poradenstvím, používám Andělské karty a tarotové karty, snažím se pomoci druhým pochopit souvislosti jejich života.

Pokud máte zájem o mé služby, kontaktujte mě v rubrice kontakt, nebo prostřednictvím těchto kontaktů:

Veronika Matějková
IČO: 71081615
telefon: 734 557 240
email: michael.matejka@seznam.cz

Osobní poradna: Praha 10-Malešice (kousek od zastávky Hostýnská)