Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: archandel.freepage.cz
Osobní stránka

Detoxikace těla:Osobní stránka na adrese: archandel.freepage.cz

Detoxikace těla

Začarovaný kruh soli:
Nadměrné používání soli se přeruší tím, že celé dva dny (ale ne déle) se tělo živí výhradně melouny. Melouny obsahují přírodní účinné látky, které pomáhají vyplavovat nahromaděnou sůl, tekutina podporuje vylučování zplodin.

Začarovaný kruh cukru:
Nadměrné užívání cukru, bílé mouky zatěžují slinivku, pomůže jednodenní až třídenní kůra s vinnými hrozny (POZOR není vhodné pro diabetiky, zde se problém může řešit homeopatiky, nebo bachovými esencemi). Vinné hrozny pomáhají vylučovat cukr.

Začarovaný kruh kávy:
zatěžuje trávení, látkovou výměnu, urologický a nervový systém. Lze začít tím, že po dobu 3 týdnů přejdeme z normální kávy na ekologicky pěstovanou, místo běžné přípravy nasypejte hrubě mletou kávu přímo do konvice, zalijte vařící vodou a nechte zchladnout. Pak scedit přes sítko, aby se nedostala sedlina do šálku. Takto připravená káva je mnohem zdravější a v menším množství může být i prospěšná protože může podpořit trávení. Poté pijte 3 týdny černý ekologicky pěstovaný čaj a kůru uzavřete pitím zázvorového čaje. Z kořene zázvoru oškrábejte na litr čaje množství asi na špičku na nože. Zalijte vodou, kterou necháte přejít varem a asi 3 minuty odstát. Díky těmto 3 minutám se nezničí důležité látky. V době přechodu se zásobujte také vitamíny C, E, B komplexu a draslíkem (banány, sezam, drožďové vločky). Před spaním po celou dobu kůry pijte meduňkový čaj. Zmizí tak mnohé symptomy jako poruchy spánku, podrážděnost, nervozita, denní únava, nízký nebo vysoký tlak a tak dále.

Poté můžete pokračovat pitím Sbitinu, což je tisítiletím ověřený tradiční ruský nápoj, který pročišťuje, osvěžuje a také posiluje. Doporučuje se při detoxikaci těla a jako zdravá náhrada za čaj a kávu.

RECEPT NA SBITIN:

Přivést do varu 1 litr vody a poté přidat:

100g medu
podle chuti kardamon, hřebíček, zázvor a skořici
1 zrnko pepře
3 čajové lžičky sušených mátových lístků

vařit 30 minut, pak obsah scedit a podávat teplý i studený.

Pije se po celý den, nebo hlavně ráno a může se pít v libovolném množství. Je výborný a skutečně pročišťuje.

Existuje také výborná alternativa a tou je káva, čokoláda nebo čaj s HOUBOU REISHI. Už více než 4000 let je používána čínskými léčiteli jako „zázračná rostlina“, pomáhá léčit a předcházet mnohým chorobám. Současné výzkumy potvrzují, že složky obsažené v houbě REISHI mají pozitivní vliv na zlepšení kvality zdraví a prodloužení života. REISHI vykazuje protizánětlivé, hypotenzivní, protialergické, protivirové, protirakovinné, hypoglykemické účinky a celkově zvyšuje imunitu. Její vysoký obsah polysacharidů podporuje stimulující účinek pro imunitu, gano-derma-polysacharidy zase zpomalují růst nádorů. V Japonsku se z toho důvodu používá reishi jako prevence léčení a terapie rakoviny.

Japonské studie informují také o pozitivním vlivu na poruchy spánku a neurastenie ( vyznačující se mnoha symptomy bez organické příčiny). Houba Reishi má mimo to efekt na snižování hladiny cholesterolu, podporuje krevní oběh a působí proti trombózám, za což vděčí triterpenům, které navíc zpomalují také uvolňování histaminu - látky, která ztěžuj alergikům. Houba Reishi působí protizánětlivě a pomáhá při určitých problémech s játry.

Dále zlepšuje regeneraci epitelu plic, rozšiřuje úzké průdušky, a snižuje proto riziko onemocnění bronchitidou. Látky obsažené v reishi působí pozitivně dokonce i na činnost srdce, protože zlepšují průtok krve, přičemž se spotřebuje méně kyslíku.

Všemi těmito účinky může Reishi - jak bylo v Asii vypozorováno - obnovit ztracenou rovnováhu v těle a udržet nás až do vysokého věku fit.

ak Reischi dozrává, uvolňují se v ní výtrusy - tzv. spór. A to je vlastně nejvzácnější část z Reischi z pohledu zdravotních účinků. Spór je jako pyl z květin a obsahuje celou esenci léčivé a biologické hodnoty s velmi vysokou léčivou silou.
Spór má až 75 krát větší účinnost než běžné extrakty z Reishi.
Z 1000 kg Reischi jde získat jen 1 kg tohoto spóru. Spór je prachová substance a kvintesence (nejjemnější výtažek) z Reishi.
Spór se uvolňuje jen v době jejího zrání.
Používá se jako silný doplněk při nemocích a prevenci. Spór je velmi vzácný a cenný.
Spór z Reischi má velmi tuhou skořápku (slupku). Proto klasický syrový spór není snadno stravitelný lidským organismem, aby měl správné zdravotní účinky. Ale novodobý vědecký výzkum přišel na účinné metody, jak tuto tvrdou skořápku rozbít. Díky tomu dokáže lidský organismus spór vstřebat beze zbytku a účinná léčebná látka z Reischi je převedena do každé buňky v organismu, kde zajistí ten správný ozdravný efekt.


U nás si můžete dopřát výtažek z Reishi v kávě, čaji či čokoládě.

Začarovaný kruh bílkovin:
zvýšené množství bílkovin způsobuje překyselení, to škodí látkové výměně. Na začátku jíme 1 den pouze ananas (pozor: pouze zralé plody, protože nezralé dráždí žaludek i ústa). Další den jen mango, kiwi nebo jablka (vždy i se slupkou a jádřincem) . Pak každý 10.den jíst jen jahody a ananas. V této době se vzdejte mléka, masa, tvarohu.

PITNÝ REŽIM:
je důležité hodně pít, nepijte při jídle, ale buď 10 minut před ním, nebo hodinu po něm. To pomáhá trávení. Pro dospělého stačí 2 litry denně. Nejvhodnější je voda bez bublinek. Můžete si pomáhat i různými afirmacemi, kterými nabijete vodu dobrou energií, nebo záměrem. Kdo má reiki měl by potraviny a vodu také reikovat. Afirmace se dají psát na papír, který se položí pod sklenici s vodou (voda má paměť, která uchovává všechnu energii a informace).

Jíst by se mělo v uvolněné a klidné atmosféře, vědomé, pomalé, rozkousávání a radostné požívání znamená půlku trávení a to i u zdravého. Jídlo se musí vařit s láskou, takové jídlo pak má v sobě úplně jinou energii, než jídlo vařené bez energie lásky. Před jídlem poděkuj všem, kteří ti toto jídlo umožnili jíst. Važ si jídla a neplýtvej s ním, stejně jako s vodou.

Převážně nebo výhradně syrová strava se nehodí pro osoby se zažívacími problémy nebo oslabenou vitalitou. Vitální látky obsažené v ekologicky pěstovaných plodinách potřebují také silné a výkonné trávení. V nepřirozeně pěstovaném ovoci a zelenině, je často obsaženo hodně škodlivin, které se po uvaření vyplavují do vody, takže je potom strava méně škodlivá.

Sýr, maso a potraviny bohaté na bílkoviny by se neměly jíst s citrusovými plody dohromady, protože obsahují látky, které mohou u oslabených osob ochromovat trávení bílkovin.

Použitá literatura:
Walter Lubeck-Reiki-domácí lékárna
Alla Svirinskaja-Tajemství energie